Özel

Alt Kategoriler

1 den 7 e 7 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

2. Uluslararası Türk - Asya Kongresi: Ekonomik ...

10,00₺

KDVsiz: 9,26₺

“Bugün Türkiye'nin dış politika açımlıları, sosyal ve ekonomik refahı açısından önemli bir toplantıyla önemli mesajlar verdiğimizi ve vereceğimizi düşünüyorum. Çünkü özellikle 19. ve 20. yüzyılda Asya, bütün dünya için insan gücü ve hammadde olarak kaynak temin edilen bir merkezdi. Fakat 21.yüzyılda..

Asya'da Güvenliğin İnşası ve Cica

20,00₺

KDVsiz: 18,52₺

Küreselleşme günümüzde ekonomik iş birliği başta olmak üzere uluslararası ilişkileri, siyasal ve soyokültürel etkileşimleri geleneksel çizgisinden ayırmakta ve yeni boyutlara taşımaktadır. Bu gelişmelere paralel olarak gelecek için yaşamsal öneme sahip projeler üretemeyen ülkeler, küreselleşmenin bi..

Avrupa'da Yeni Güvenlik Anlayışları ve Türkiy...

7,00₺

KDVsiz: 6,48₺

Günümüzde güvenlik konsepti yeniden ele alınmaya başlanmıştır. Ülke topraklarının savunulması ve ülkenin bekasının sağlanmasına yönelik askeri faaliyetlerin kapsamı genişletilmiştir. Bu kapsamda; mevcut askeri boyutun yanı sıra siyasi, ekonomik, sosyal ve teknolojik boyutlar önem kazanmıştır. Gelece..

China-India-Russia, Security and Strategic Coopera...

15,00₺

KDVsiz: 13,89₺

There is a common sense that the Asian continent will increase its worth and be a dynamic and determinative power of the century. We share this point of view. This idea keeps us away from obtaining a passive attitude against the dynamic processes that we are a part of. Together with seeing the Asian..

Küresel Yönetişim, Güvenlik ve Aktörler:70. Y...
Yeni

Küresel Yönetişim, Güvenlik ve Aktörler:70. Y...

32,40₺

KDVsiz: 30,00₺

(E) Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül “BM, Dünyanın Ahlâki Şuuru Olmalıdır”Küresel Yönetişim, Güvenlik ve Aktörler: 70. Yılında BM kitabının Sunuş kısmında (E) Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül şunları söylüyor “Tanınmış bilim adamı MASLOW’a göre, insan ihtiyaçlarının hiyerarşisinde güvenlik en temel ..

Türk Cumhuriyetlerinde Yatırım İmkanları

10,00₺

KDVsiz: 9,26₺

..

Yeni Güvenlik Ekosistemi ve Çok Taraflı Bedeli
Yeni

Yeni Güvenlik Ekosistemi ve Çok Taraflı Bedeli

25,00₺

KDVsiz: 23,15₺

“Yeni Güvenlik Ekosistemi ve Çok Taraflı Bedeli” yeni bir kavram ve bedel konusu, daha çok Başkan Trump’ın iktidara gelmesiyle çok fazla konuşulmaya başlanmış bir süreç. Çünkü Batı’daki ekonomik daralmaya bağlı olarak Amerika Birleşik Devletleri’nin artık güvenlik otoritesinden kaynaklanan, dolaylı ..

1 den 7 e 7 (1 sayfa) ürün gösteriliyor