Edebiyat / Öykü

TASAM Yayınları, Türk Asya Stratejik Araştırmalar merkezi TASAM’ın çalışma konularını kapsayan, farklı dillere çeviriler dâhil olmak üzere, bu güne kadar 116 kitap, 15 hakemli dergi, 118 stratejik rapor/belge yayımı gerçekleştirmişti.

 

Yayınevi 2022 yılından itibaren, bağlı olduğu düşünce kuruluşunun çalışma alanları dışında görerek yayımlamadığı edebiyat eserlerini, bir kültür hizmeti olarak değerlendirerek yayımlama kararı aldı.

1 den 3 e 3 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

TASAM

Azîze (Roman)

102,00₺

KDVsiz: 102,00₺

1941 yılında Mersin’in Tarsus ilçesinde doğan Bilge Çalıcı, Tarsus Kız Enstitüsü’nden mezun oldu.  Çeşitli yerel gazetelerde, dergilerde, okul gazetelerinde, Tarsus ve Mersin Şairler Antolojilerinde şiir ve makaleleri yayımlanmıştır. Zaman zaman TRT Çukurova Radyosu’nda güncel olaylarla ilgi..

TASAM

rating

Garip Kuşun Davasına Allah Bakar (Öyküler)

76,50₺

KDVsiz: 76,50₺

Ahmet Beycan Pirahmetoğlu’nun “Maraş Anlatıları-1, Garip Kuşun Davasına Allah Bakar” isimli çalışması TASAM Yayınları tarafından kitap olarak yayımlandı.   TASAM Yayınları, Türk Asya Stratejik Araştırmalar merkezi TASAM’ın çalışma konularını kapsayan, farklı dillere çeviriler dâhil ol..

TASAM

Metaverse Değil Hudâ Verirse (Öyküler)

83,30₺

KDVsiz: 83,30₺

Ahmet Beycan Pirahmetoğlu’nun “Maraş Anlatıları-2, Metaverse Değil Hudâ Verirse” isimli ikinci hikâye kitabı TASAM Yayınları tarafından Ocak 2023’te yayımlandı. Ahmet Beycan Pirahmetoğlu imzasıyla TASAM Edebiyat Dizisi altında yayınlanan üçüncü kitap olma özelliğini taşıyan ve 168 sayfadan..

1 den 3 e 3 (1 sayfa) ürün gösteriliyor