Gizlilik Politikası

Kişisel bilgileriniz (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece TASAM Yayınları’ndan azami faydayı sağlamanız amacıyla kullanılır.

Toplanan müşteri bilgilerinin gizliliği, güvenliği ve müşteri istekleri doğrultusunda kullanılması, TASAM Yayınları olarak temel yaklaşımımızdır.

Sipariş oluşturulurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz

Müşteri bilgileri TASAM Yayınları içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve TASAM Yayınları (tasam.org) çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri TASAM Yayınları (tasam.org) Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri hukuki zorunluluk durumları haricinde hiç bir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

Dışarıdan alınan hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulunmakta ve hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının TASAM Yayınları Güvenlik Politikaları çerçevesinde tespit edilen gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları istenmektedir.

TASAM Yayınları, ilgili mevzuat çerçevesinde müşteri bilgilerinin gizliliğini temin etmek kaydıyla, güveninize saygı duyduğunu belirtir.

Tasam.org'dan size gelen bilgilendirici e-postaları almak istemiyorsanız info@tasam.orgadresine boş bir e-posta göndermeniz yeterlidir.

Tasam.org hem SSL, hem de kredi kart bilgilerinin onaylandığı bölümde SET sistemi kullanmaktadır. Tasam.org’dan satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, tasam.org (TASAM Yayınları) veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

Tasam.org (TASAM Yayınları), müşteri ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

Tasam.org’da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.